פיסול אף

על פי רבים, ניתוח אף הינו פסגת הכירורגיה הפלסטית אליה ניתן להגיע. ההליך הינו הפופולרי בישראל, ותופס נתח שוק של 60% מכלל הניתוחים הפלסטיים המבוצעים בארץ. האף, מעצם היותו יחידה אסתטית מהחשובות בפנים, מהווה מוקד משיכה מיידי, בו אנו מתמקדים כאשר אנו מנהלים שיחה עם בנאדם. האף הינו מרכיב קריטי בפנים, אשר גודלו, צורתו, והתאמה מוחלטת עם שאר חלקי הפנים כולם יחד, יוצרים מראה אסתטי ונעים, גם לאדם העומד מולנו, וכמובן – לנו. אנשים רבים הסובלים מאף בעל מראה שאינו אסתטי חולמים לשנותו, וזאת על ידי ניתוח אף, הליך המבטיח קבלת אף אסתטי וסולד המספק תחושת בטחון, יופי ורוגע, בדיוק כפי שאנו רוצים.

כאשר מתקבלת החלטה בקרבינו לעבור ניתוח אף, חשוב לזכור כי מדובר בניתוח לכל דבר אשר כרוך בהרדמה מלאה והסיכונים אשר נלווים עליה. גם כאשר בוחרים מנתח אף בעל מוניטין טוב וגבוהה, עדיין מדובר בנקודת אל חזור, זהו הליך בלתי הפיך לחלוטין.

אז מה עושים?

אנשים רבים מעוניינים שהאף שלהם יהיה יותר צר, יותר רחב, יותר מורם, יותר ישר, יותר קטן, יותר מפוסל וכדומה. רגע אחד לפני שאתם יושבים עם מנתח והולכים לפתרון הפלסטי ועמו לחדר הניתוח. לרפואה האסתטית המודרנית יש מה להציע לכם.

פיסול אף הוא תיקון לא כירורגי של האף תוך כדי שימוש בחומרי מילוי תת עוריים. פיסול אף מבוצע כדי לתקן בליטות, התנשאות יתר, א-סימטריה, אף משוך עם השפיץ למטה ובגשרים רחבים של האף. פיסול אף מבוצע על ידי רופא העוסק ברפואה אסתטית, הטיפול עצמו הינו קצר יחסית שנאמד בכחצי שעה. פיסול אף מבוסס על החדרה של חומר מילוי ביו-קומפטיבלי בנקודות אסטרטגיות באף במטרה להסתיר ליקויים כמו דבשת מאוד בולטת או להרים אזורים אחרים כמו קצה האף, ולהשיג צדודית הרמונית. הטכניקה מושתת על הזרקה מינימאלית של חומרי מילוי (נספגים או קבועים) אשר מרחיבים את הרקמה ומאפשרים תיקון של ליקויים ופגמים בגב האף או בשינוי בהיקפי האף.

באיזה חומרים משתמשים לפיסול אף?

אחד מחומרי המילוי הבטוחים בעולם הוא חומצה היאלורונית, כאשר מזריקים אותה, אין תופעות לוואי! זהו חומר מילוי טבעי, זהה לחלוטין לזה שנמצא בגוף, חומצה היאלורונית היא חומר ספיג כלומר העור סופח אותה אליו, זוהי הסיבה שהוא אינו קבוע ויש לחדשו. תהליך הספיגה נמשך עד ל- 18 חודשים. החומצה ההיאלורונית היא כרית רכה תחת לעור שמתמזגת בנוחיות עם הרקמות ללא סיכונים או סיבוכים מיותרים. בעזרת החומצה האלרונית ניתן לבצע הרמת אף ללא ניתוח, הקטנת אף ללא ניתוח, תיקון אף ללא ניתוח, למעשה ממש מפסלים את האף, על כן הטיפול נקרא פיסול אף.

חשוב להבין שפיסול אף אינו מחליף ניתוח אף, ישנם מקרים בהם פיסול אף יכול להשלים את עבודת המנתח הפלסטי, וישנם מקרים בהם הוא יכול להחליף אותה. יחד עם זאת ישנם מקרים בהם רק ניתוח יכול להביא לתוצאה הרצויה. אנחנו ברשת המרפאות Face Clinic  מתמחים בפיסול אף ויש לנו מאות לקוחות מרוצים, בעיקר אנחנו מזמינים אותכם לבוא לבדוק אופציות רגע אחד לפני שאתם פוסעים לחדר הניתוח.