מילוי שפתיים

סוד אחד ידוע לכל אשה באשר היא, סוד השפתיים החושניות, המזמינות ללחוש סוד כמוס. מדענים גילו לאחרונה, מה שכל נשות ההיסטוריה ידעו מזמן, כי נשים בעלות שפתיים מלאות ומוצקות יותר נראות צעירות בהרבה מכפי גילן האמיתי, כך מפרסם ה”טיימס” הלונדוני. על פי המחקר, שפתיים ורודות וחושניות מסייעות לנשים להסוות את גילן, ומשפיעות יותר על המראה וההתרשמות הכלליים מעוצמת הברק של השיער או כמות הקמטים על העור. ממצאים אלו מאשרים את התפיסה המקובלת של יופי, כפי שהוטמעה במשך שנים על ידי כוכבות הקולנוע ההוליוודי, ובראשן יפיפיות כמו מרילין מונרו או סקרלט ג’והנסון ואנג’לינה ג’ולי, שנודעו בשפתותיהן החושניות.

למה לעשות מילוי שפתיים?

מעבר לרצונה של כל אשה לשפתיים חושניות, על פי רוב אנשים מתחלקים לשתי קבוצות, הראשונה הם אותם אנשים אשר באופן טבעי השפתיים שלהם דקות, מצב זה הינו גנטי לחלוטין ואין האדם יכול לשלוט בו, אך גם במקרים בהם הגנטיקה לא מטיבה עימנו יש לנו פתרונות לעיבוי השפתיים ומילוי השפתיים על מנת להעניק מראה שפתיים חושני ומלא.

הקבוצה השנייה היא אותם אנשים אשר כן “קיבלו” מתנה מהטבע שפתיים חושניות, אך עם הגיל ושפתיים מאבדות מנפחן ומחושניותם כחלק מהליך הזדקנות הטבעי שלו כולנו חשופים. על פי רוב נשים מתחילות לשים לב כי האודם “זולג” מהשפתיים וכבר אינו נמרח כתמול שלשום.

איך מטפלים?

על מנת לעבות ולמלא את השפתיים ישנם שתי דרכי טיפול עיקריות:

מילוי שפתיים זמני- למעשה מדובר במילוי שפתיים בחומצה האלרונית, עיבוי שפתיים החומצה האלרונית מעניק מראה שפתיים חושני וטבעי, היתרון החומצה האלרונית הוא שהיא טבעית ונספגת בגוף שלנו, כך שאין תופעות לוואי, מצד שני היות והיא נספגת הטיפול הינו טיפול זמני ואם הזמן השפתיים מאבדות הנפח שלהן ויש לחזור על הטיפול פעם נוספת.

מילוי שפתיים קבוע- מדובר במילוי שפתיים בסיליקון, עיבוי השפתיים בסיליקון בשיטת מיקו טיפות אשר מוזרקות לאט ובטוח לשפתיים מעניק לשפתיים מראה חושני ומלא, מדובר בטיפול קבוע אשר שומר על תוצאותיו לכל החיים.

מחירים לעיבוי שפתיים/ מילוי שפתיים

על פי רוב מתאימים את סוג הטיפול אשר נדרש למטופלת בהתאם לרצונה והמלצת הרופא, חשוב לבחור רופא אשר בעל ניסיון וידע מתאים על מנת לעבור הליך של הגדלת השפתיים. אנו ברשת מרפאות Face Clinics By Dr. Krupnik שמנו לנו למטרה, להגשים את סוד היופי הנשי, לכל הנשים החפצות בכך. שיטת הטיפול הייחודית שלנו, בשילוב החומרים הטובים ביותר בשוק (כל החומרים מאושרים משרד הבריאות והFDA), מאפשרים לנו להגשים את חלומן של נשים רבות, “לזרוק חיוך הוליוודי, חושני ומפתה, לכל עבר”. הנכם מוזמנים לרשת המרפאות Face Clinic  מבית דר קרופניק ולפגוש את צוות המומחים שלנו בפגישת יעוץ ללא עלות, על מנת שנתאים את תוכנית הטיפולים עבורכם.