מזותרפיה

המזותרפיה (Mesotherapy) הינה טכניקה טיפולית שהתפתחה בצרפת ושימושה העיקרי הינו טיפול בכאב. בשיטה זו משתמשים בהזרקות מקומיות תת עוריות, המכילות בדרך כלל כמויות מזעריות של תרופות אלופתיות (Allopathic medicine). צורת הטיפול המקומי והמינון הנמוך של התרופות מפחיתים את הסיכון לפגיעה יאטרוגנית (Iatrogenic), מצד אחד, ותורמים לפעולה יעילה יותר שלהן, מצד שני. המזותרפיה היא שיטה טיפולית המשתמשת בתת-העור כמתווך להחדרת תרופות במינונים מדוללים אל הגוף. התרופות המוחדרות הינן לרוב תרופות מוסכמות (Conventional drugs), אך במהלך הטיפול מסתייעים גם במלחים, מינרלים וויטמינים. התרופות מדוללות ומוחדרות בכמויות קטנות אל תת–העור, מעל האזור הפתולוגי או אל נקודות אחרות הקשורות למחלה. מאחר שהתרופות נותרות באזור המוזרק זמן ארוך יחסית, ניתן לטפל במזותרפיה בתדירות נמוכה יותר בהשוואה לטיפול מקובל אחר. ד”ר פיסטור, מייסד הטכניקה, הגדיר את הטיפול במזותרפיה כ”כמות קטנה, לעתים רחוקות, במיקום קרוב”.

גיל, הורמונים, עישון, חשיפה לשמש, קור ורוח-הינם גורמים להופעתם של קמטוטים אשר מאוחר יותר הופכים לקמטים. העור נעשה רפה יותר ופחות גמיש…

טיפולי מזותרפיה באזור הפנים מיועדים להפחתת קמטים ושיפור המראה של צלקות אקנה, הטיפול מעניק לעור לחות וגמישות. במריחה על העור ספיגתם של רוב החומרים אלו נמוכה מדי, ובבליעה הכמות שמגיעה לעור היא זניחה. ההזרקה בטיפול מזותרפיה מביאה אותם ישירות למקום הרצוי בעומק העור, שם הם פועלים על סיבי הקולגן ומשפרים את איכות העור, מרקמו ומוצקותו.

את התוצאות הטובות ביותר אפשר לראות בפניהם של אנשים בני 25 עד 50, כשהקמטים עדיין לא עמוקים.

שיטת הטיפול מזותרפיה: בעזרת מחט עדינה ומזרק, המטפל מזריק לעומק הנכון בעור כמויות זעירות ומדויקות של החומר (קוקטייל), הנרקח על פי צורכי המטופל ולרוב כולל ויטמין C בריכוז גבוה, קומפלקס של וויטמין B, רטין-A, הורמונים, חומרים מרחיבי כלי דם, חומרים הומאופטיים, מינרלים, קולגן וחומצה היאלורונית.

כיוון שמדובר בדקירות מחט עדינות ביותר, הטיפולים, בדרך כלל, ללא תופעות לוואי. לעתים, עלולים להיווצר שטפי דם במקום ההזרקה החולפים תוך מספר ימים. חשוב לציין, שטיפול מזותרפיה – הינו ללא סיכונים וכמעט חסר כאב ובעל תוצאות טבעיות הנראות לעין.

עלויות ותמחור

טיפולי מזותרפיה על פי רוב מבוססים על סדרת טיפולים כאשר המינימום המומלץ הינו שלושה מפגשים אחת לשבועיים עד שלושה שבועות והמקסימום הינו חמישה מפגשים. ברשת מרפאות Face clinic  מבית דר קרופניק צוות המומחים שלנו מבצעים טיפולי מזותרפיה לקהל הלקוחות שלנו. טיפולי המזותרפיה מתחלקים לאזורים, ניתן לבצע את הטיפולים על כל הפנים והצוואר, ניתן להתמקד רק באזור אחד, הכל בהתאם לתוכנית טיפולים יעודית אשר מותאמת לכל מטופל ומטופלת, אנחנו מזמינים אותכם לפגישת יעוץ ללא עלות על מנת שנתאים עבורכם את תוכנית הטיפולים האופטימאלית אשר תשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר.