טיפולים אסתטיים

אודות Face Clinics By Dr Krupnik

הרפואה האסתטית הינו תחום רפואי אשר משלב סדרות של טיפולים רפואיים שאינם פולשניים, כלומר שאינם מכילים התערבות כירורגית. תחום הרפואה האסתטית הינו למעשה תחום רפואי ללא ניתוחים, אשר מאופיין בתקופת החלמה והתאוששות מהירה מאוד ובדרך כלל במעט מאוד כאב. על פי  הערכות אשר בוצעו לאחרונה בארצות הברית, הרפואה האסתטית מהווה כ-90% מסך הטיפולים אשר מתבצעים בענף הרפואה הפלסטית בעולם המערבי[1]. תחום האזרקות באופן כללי, נמצא בגידול מתמיד מתחילת שנות ה-2000, הזרקות הבוטוקס בלבד, נמצאות בנסיקה מתמדת משנה לשנה, ובעשור האחרון חל גידול של כ- 500% בענף זה בלבד.

לאור התפתחות מתמדת ומהירה בעולם הרפואה האסתטית, בנוסף לעלייה דרמטית בביקוש הרב לרפואה אסתטית וכחלק מהליך ההנגשה של תחום זה. אשר פעם היה שמור רק למעמדות ספצייפיים, יסדנו בשנת 1995 את הסניף הראשון ברשת המרפאות Face Clinics By Dr Krupnik. כאשר לנגד עיניינו עומד החזון של מתן שירותי רפואה אסתטית מהמתקדמים והטובים בארץ. כמו כן להעניק מענה לביקוש העולה תוך כדי שמירה והקפדה על מקצועיות ושימוש בשיטות המתקדמות ביותר, אשר מעניקות את התוצאות הטובות ביותר.

ד”ר קרופניק MD , עוסקת מעל ל-20 שנה בטפולי יופי ואנטי אייג’ינג בעלת, ניסיון רב, רופאת משפחה , ובוגרת בית הספר הגבוה לרפואה אסתטית בתל-אביב והאקדמיה הצרפתית בפריז במזותרפיה ובליפוטרפיה. דר’ קרופניק משתתפת באופן שוטף בהשתלמויות בארץ ובחו”ל ומציע למטופליה את הטיפולים החדשניים והמתקדמים בעולם בתחום הרפואה האסתטית. ידועה לקהל הרחב כאורחת כבוד בתוכניות טלויזיה רבות, בערוצים 9 , 10 ו- 2. בשנת 2013 דר קרופניק יסדה את “המרכז ללימודי רפואה אסתטית של דר קרופניק” כאשר המטרה הינה להכשיר רופאים מתחומי רפואה שונים, בתחום הרפואה האסתטית. המרכז מכשיר עשרות רופאים בשנה, אשר ממשיכים לעסוק ברפואה אסטתית בהצלחה רבה בשוק הפרטי. בסופו של ההליך חלק מאותם הרופאים ממשיכם,  לעבוד יחד עם דר קרופניק במסגרת רשת המרפאות וזוכים לעניק למטופלות שלנו את הטיפול הטוב, המתקדם והחדשני ביותר, בהתאם לרוחה היחודית של דר קרופניק.

אנחנו מאמינים כי מתן טיפול טוב מתחיל בראש ובראשונה באבחנה נכונה, לכן אנו מקפידים לפגוש את כל המטופלים שלנו לפגישת יעוץ ראשונית. במהלך פגישה זו, ובשיתוף עם המטופלים, הרופאים מחליטים על תוכנית טיפולים יחודית אשר מותאמת אישית לכל מטופל ונועדה להעניק את התוצאות הטובות ביותר, כאשר אינטרס המטופלים עומד בראש מעייניו של כל רופא , אשר עובד ברשת שלנו. כאמור כל החומרים אשר נמצאים בשימוש ברשת המרפאות, הינם מאושרים על ידי ארגון הבריאות האמריקאי (FDA) וארגון הבריאות האירופאי (CE) וכמובן על ידי משרד הבריאות הישראלי.

על רשימת הטיפולים שאנו מבצעים תוכל\י לקרוא כאן (לשים קישורים)

  • מילוי קמטים
  • פיסול פנים
  • בוטוקס
  • מזו חוטים
  • מילוי שקעים מתחת לעיניים
  • מילוי ועיבוי שפתיים
  • מזו תרפיה ומזו ליפטינג
  • החלקת צוואר
  • הדגשת עצמות לחיים
  • טיפול בהזעת יתר בבית השחי