איפור קבוע

איפור קבוע

איפור קבוע בשיטת השערה

תהליכי האיפור קבוע מבוצעים באמצעות מכשירים שונים כולל מכונות הסליל לקעקועים המסורתיות, העט או המכונה הסיבובית (כולל מכונות סיבוב דיגיטליות) והלא מכונה או מכונות ידניות. התהליך כולל ייעוץ, יישום של הפיגמנט ולפחות ביקור אחד או יותר כדי לעקוב אחר עבודת היישום וקצב הריפוי, עיצוב והצבע של הפיגמנט.  ניסיון מעל 20 שנה בשיקום גבות עיצובן, אומנות הגבה ויחד עם כל זה ישר לשיטת השערה.

מי נהנה מאיפור קבוע בשיטת השיערה?

לכל מי שיש גבה פגועה, נשירה בגבה ונשים שבעיקר נהנות מיתרונות השיחרור שמעניק האיפור הקבוע. לאלה שחושקים בשיפור המראה הטבעי .

היתרונות בטיפול שכזה שזה מתאים לטווח גילאים מהצעיר ביותר ועד למבוגר ביותר, זה במיוחד בעל ערך לנשים שאינן יכולות להשתמש בתכשירי איפור מסורתיים ורגילים בשל אלרגיות ורגישויות בעור. נשים פעילות שרוצות להיראות במיטבן בפעילויות ספורט כגון: שחייה, הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים, טניס, אירובי ומי שלא רוצה לדאוג בנוגע להזעה או לשים מחדש איפור.

בנוסף יתרונות האיפור קבוע בשיטת השיערה הוא הדרישה למיומנות בלהתאפר כראוי ולאלה הסובלים מדלקת פרקים, מחלת הפרקינסון, טרשת נפוצה, אחרי שבץ ואנשים עסוקים שאין להם זמן להקדיש לאורך היום לריענון האיפור.

הערה: חלק משימושים אלה משתמשים בטכניקות מתקדמות יותר (טכניקות פרא-רפואי) ולכן דורשים טכנאי איפור מנוסה עם הכשרה מתקדמת.

כמה זמן לוקח כל יישום?

ההליך הראשוני בדרך כלל לוקח כ 2-2.5 שעות, יש לעשות תיאום ציפיות הלקוחה תחילה, לצלם תמונות, לדון בעיצוב ובצבע. ההליך לביצוע והדרישות לאחר הטיפול גם בבית.

איפור קבוע בשיטת מיקרובליידינג – microbliding

Microblading היא שיטה נוספת לאיפור קבוע שמתבצע באמצעות כלי ידני מיוחד חד פעמי, ובאמצעותו מחדירים צבע על העור, ללא מכונות וללא מחטים.

יסמין מתאימה את הפיגמנט המתאים עבורך ומעצבת לך את הגבות שתמיד חלמת עליהם בצורה מושלמת עבור הפנים שלך.

ברגע שאנחנו קובעים את הצורה המושלמת, מותאמת אישית בשבילך, נוכל לצייר אותה באמצעות עיפרון גבות כדי לקבל מושג על הצורה ואת הצבע הטוב ביותר של השיפור לפני שנתחיל.